News

White Tie New Year

26.12.2019

Новий рік — свято, з якого хочеться все почати з початку, як з чистого білого аркуша. Так і буде в Urban Space 500 — улюбленому міському закладі всіх творчих, соціально активних та відкритих людей.

White Tie — НЕ дрес-код, а настрій, стан, у якому ми зустрінемо славну епоху 20-х. Оскільки снігу не передбачається, пропонуємо додати якийсь білий елемент до вашого вбрання і доповнити атмосферу вечора.

Ми зустрінемо Новий рік в оточенні казкових декорацій від PlastikWood Art Group, в інтер'єр додамо саундсистему та сцену, секретну перформанс-кімнату, а вас оновимо музикою.

З минулого ми залишимо тільки ціни на барі, вони будуть, як і раніше, демократичними. Крім того, на вас чекає велкам дрінк та особливе новорічне меню.

Online — https://concert.ua/uk/event/white-tie-new-year
Вартість квитка — 500 грн (до 30.12.2019)
Вартість квитка на вході — 800 грн (з 31.12.2019)

Line-Up:

DJBuro
Vlad Fisun — діджей міжнародного класу, поціновувач великих фестивальних майданчиків і камерних свят, фанат пластинок і фігурант музичних новинних стрічок.

Sivash — головний меломан країни, автор іменного альманаху "Сиваш дає послухати" на "Радіо Аристократи", проактивний пропагандист актуального і позачасового в танцювальній музиці.

Masha Efy — гостя багатьох фестивальних майданчиків, зокрема за кордоном, прихильниця орієнтального диско і канонічного фанку, з готовністю додає в селекцію пластинок класику техно або свіженький брейкс.

Спеціальні гості — Junket (Live)
Тріо, що виникло зі спонтанної імпровізації планшета і саксофона. Цього року вони випустили альбом Burning Boat & The Dancefloor Security, а за свіжий саунд і активну гастрольну діяльність у Європі отримали нагороду Jagermeister Choice на Jager Music Awards https://soundcloud.com/junket_music/sets/burning-boat-the-dancefloor-security

Щоб забронювати стіл, та зробити перед замовлення необхідно заповнити ось цю форму: https://forms.gle/2mWqUBVaoafSEb4fA
В Новорічну ніч для бронювання будуть доступні зали Русанівка, Оболонь, Печерськ та Троещина.

Дізнатись яким буде особливе новорічне меню можна тут:
https://drive.google.com/file/d/1te7kUWPR99YUjngOxRjF_AujHAKlbgqP/view?usp=sharing
В годину Х, для кожного матимемо келих шампанського! :)
 

До узстрічі!