News

Рослини Роблять Світ Кращим

03.09.2019

#РослиниРоблятьСвітКращим

Запрошуємо на нашу першу зустріч Kyiv Plant Swap, де ми зможемо обмінятися рослинами, поспілкуватися про домашні джунглі та розпитати наших експертів про догляд за рослинами.

Хто ми?
Ми - група, що сформувалася в Києві довкола популярного зараз у Європі та США тегу Urban Jungle Bloggers (міські джунглі) та суміжних тем, пов’язаних із усвідомленням невід’ємності природного боку життя в умовах глобальної урбанізації. Простіше кажучи, ми - люди, що люблять рослини і вирощують їх в умовах міста. Ми прагнемо згуртувати тих, хто думає, відчуває і робить те саме.

Коли?
7 вересня, 12:30

Де?
Urban Space 500 (вул. Бориса Грінченка, 9)


План події:

11:00 - Презентація проекту і виступи експертів

Natalia Vlasenko “Що знають рослини”
Esther Fridman “Як не вбити свої кімнатні рослини”
Olga Pa “Вертикальне озеленення: Як зробити його більш екологічним”
Zhivodana Zharikova "Сила локальних рослин. Чому варто віддавати перевагу місцевим розплідникам? Та що таке еко-озеленення?"

12:00 - 14:00 - Обмін рослинами і спілкування

Правила Обміну: приходь і принось як мінімум одну рослину, укорінений паросток, горщик чи насіння, і зможеш забрати стільки ж додому.

Що можна приносити: кімнатні рослини, сукуленти, кактуси, вкорінені паростки (навіть малесенький корінь вказує на те, що паросток живий і рослина розвиватиметься), цибулини, водні рослини, насіння.

Не приносьте, будь ласка, інвазійні види рослин, канабіс, хворі рослини, рослини зі шкідниками, паростки без коріння.

Як підготувати рослини для обміну: покладіть рослину в контейнер (наприклад, одноразовий стаканчик) із субстратом чи водою, обережно загорніть відкриті корені. На кожній рослині необхідно написати назву, інструкцію з поливу й освітлення. Це допоможе іншим обрати оптимальний варіант для себе. Ярлики можна буде скачати тут і роздрукувати. Також ярлики будуть доступні на самому заході.

Вхід на подію вільний за умови реєстрації http://bit.ly/2NEQvXp.

Серед тих, хто зареєструвався і залишив свій мейл, ми розіграємо кілька цікавих подарунків.

На заході буде присутня няня, будемо раді бачити вас з дітьми