News

PlasTalks: Оксана Літинська. Злізти з Джомолунгми

16.08.2019

🏔 22 травня пластунка Оксана Літинська підійнялася на найвищу точку світу – гору Еверест! Вона стала третьою українкою в історії, яка здійснила успішне сходження. Пласт організовує зустріч із Roxanne, щоб із перших уст почути, як це — злізти з Джомолунгми.

🏦 Оксана – фінансовий директор CIB International – лондонського банку, що є частиною Standard Bank Group. У рамках всеукраїнського циклу зустрічей PlasTalks вона розповість про те, як підійнятися на найвищі точки шести континентів, зокрема вершину світу — Еверест. Оксана вважає, що, говорячи про підйом, не варто недооцінювати спуск, тому разом із чоловіком Денисом вони ведуть блог Злізти з Джомолунгми / My 2019 Everest prep.

🌄 Сходження на вершину Оксана розпочала зі своїм чоловіком - Денисом Угрином, однак він був змушений припинити підйом через ризики для організму. Подружжя познайомилось у Пласті, активно пластувало у Львові. Оксана й Денис продовжили волонтерити після переїзду до Лондона. У Пласті пройшли їхні перші мандрівки, а відтоді вони здійснили успішні сходження на найвищі вершини усіх континентів – підйому на Еверест передували сходження на гори Косцюшко (Австралія), Деналі (Північна Америка), Аконкагуа (Південна Америка), Ельбрус (Європа) та Кіліманджаро (Африка)!

Беручи участь в цій події, ви сприяєте розвитку Пласту на Півдні та Сході України:
200 грн - 1 місце
350 грн - 2 місця
450 грн - 3 місця

👉 Реєстрація: plast.org.ua/plastalks

⭐ #PlasTalks — серія освітніх подій по всій Україні від Пласт - Український скаутинг. Надаючи можливість поспілкуватись з лідерами думок різних галузей, такі зустрічі надихають та приносять нові знання та досвід.