News

Публічний простір у польових умовах

27.07.2019

Про свій досвід активації громади та шлях від згаданого вище “з чого почати?” до реалізації розкажуть 1 серпня Будуємо Україну Разом - БУР та Traveling Architecture Workshop.

Владислав Данильченко — менеджер проекту в БУРі, розкаже про бур мобіль як інструмент створення просторів та про три типи просторів БУР:
1) мобільний, як в Мерефі, Харківська обл.
2) молодіжний центр, як в Золотоноші, Черкаська обл.
3) сцена, як в Немішаєвому, Київська обл.

А Dmytro Soloviov, архітектурний фотограф і дослідник з Ukrainian Modernism, поділиться досвідом проектування і створення публічного простору разом з дітьми і для дітей — в рамках литовського проекту Traveling Architecture Workshop Keliaujančios Architektūros Dirbtuvės. Це пересувна архітектурна майстерня, що їздить по селам Литви і знайомить місцевих дітей з концепціями простору і архітектури, навчає працювати з інструментами і проектувати.

Після виступів — дискусійна панель, тож залишайте свої питання в реєстраційній формі. Вхід вільний, проте просимо зареєструватися: https://forms.gle/DZsmtooGdjXsLxVf9

Лекція пройде в Urban Space 500 в рамках Простору ландшафтної архітектури — лекторію Студія ландшафтної архітектури Kotsiuba, присвяченому стратегічному розвитку міст.