News

Корисний шоколад в UrbanSpace500

26.07.2019

Створюючи компанію Lacilact ми чітко знали чого хочемо і куди прямуємо. Ми хотіли створити продукт, який допоможе людям підтримувати здоров'я. Допоможе саме тим людям, які не замислюються про здорове харчування. Тому ми прийняли рішення зробити корисний шоколад.
У даний момент у світі з величезною швидкістю росте відсоток людей із захворюваннями, пов'язаними з порушенням харчової поведінки. На жаль цей світ заточений на те, щоб годувати нас, лікувати та розважати. І так по колу.
Нас годують їжею, несумісною зі здоров'ям і лікують, прибираючи симптоми. Нас розважають , тим самим відволікаючи нашу увагу від важливих речей.
Ми створили саме шоколад, здатний корегувати здоров'я тому, що ми хотіли потрапити у кожен будинок і поліпшити самопочуття кожної людини на планеті.
Тому для нас дуже важливий смак. Тому для нас так важливі текстура і температура плавлення.
Ми розробили продукт для того, щоб кожен завод на планеті зміг запровадити його в момент, коли усвідомлює необхідність у цьому.
Ми знаємо, що люди з харчовими обмеженнями шукають здорову альтернативу звичним солодощам і вони знайдуть нас самі. Для нас дуже важливо дати їм можливість отримувати задоволення без загрози для життя.
Але наша мета — зміна харчових звичок усіх жителів планети.
Амбітно? Безумовно. Але я вірю, що ми, як цивілізація знаходимося у точці, коли необхідно починати панікувати. І для змін потрібні робочі рішення.
Ми почали з шоколаду. Без цукру. Без глютену. З пребіотиком, який виводить токсини і допомагає кісткам абсорбувати кальцій.
Це простий початок шляху до зміни звичок споживання.» 

Більше можна дізнатись тут: https://www.facebook.com/LaciLact.store/

Придбати шоколад можна в Urban Space 500,