News

Подієвий майданчик 3.0 та закриті події в Urban Space 500

24.06.2019

Простір Urban Space 500 створений, щоб стати місцем зустрічі активних громадян і громадянок. Для цього ми заснували Подієвий майданчик — платформу для відкритих подій, що творять зміни. Ми дбаємо про якість контенту та якість нашого з вами партнерства, тому розробили концепцію відбору подій:

 1. Усі публічні заходи Подієвого майданчика мають відповідати таким критеріям: вільний вхід, ​інклюзивність та антидискримінаційність,​ неполітичність, некомерційність, користь для міської спільноти. ​
 2. Пріоритетні теми Подієвого майданчика: урбаністика та архітектура, міська культура і мистецтво, транспорт, мобільність, безпека руху, екологія та енергетика, інклюзивність і права людини, неформальна освіта, інновації, активізм і підтримка спільнот, малий бізнес та соціальне підприємництво.
 3. Принципи відбору подій:

 • Опікунство (супровід когось із співзасновників Urban Space 500);
 • Самоорганізованість (організатори мають самостійно провести підготовчу роботу);

4. Процес обробки заявок:

 • Заявку можна подати через електронну форму (http://bit.ly/2Rd3bEB) не пізніше ніж за 4 тижні до запланованої дати події;
 • Подія має задовольняти щонайменше один з описаних вище принципів відбору;
 • Якщо вам не відповіли впродовж 7 днів, ваша подія, на жаль, не вписується у формат майданчика і заявка вважається відхиленою.

5. Відповідальність за основну комунікацію і промоцію події лежить на організаторах. Тези для контенту на сторінку Urban Space 500 будуть бажаним доповненням і збільшать шанси на якісне промо.

Окрім відкритих подій, ви можете зарезервувати залу під закритий захід (презентацію, ділову зустріч, день народження, корпоратив). Є такі опції залів:

 • для конференцій і презентацій із технічним оснащенням (проектор, мікшер, мікрофони, колонки) місткістю від 55 до 100 осіб (1000-1500 грн/год.)
 • для презентацій та обговорень на 20-30 осіб (1000 грн/год.)
 • для нарад за круглим столом на 14-35 осіб (1000 грн/год)

Для закритих заходів ми надаємо послуги кейтерінгу (детальну пропозицію вам передасть менеджер, рекомендований обсяг замовлення — 250 грн на людину). Для налаштування звукового обладнання чи ведення відеотрансляції можна замовити послуги технічних спеціалістів (500 грн).

З приводу замовлення та організації закритих подій телефонуйте +380 97 548 24 95 (Іван)

Проект Urban Space 500 започаткували громадська організація «Інша Освіта» та управлінська компанія DRUZI Cafe & Bar за франшизою платформи «Тепле Місто». Проект реалізовується за кредитної підтримки WNISEF у співпраці з Ощадбанком.

Urban Space 500 створено за зразком Urban Space 100, який успішно працює в Івано-Франківську з 2014 року.