News

Загальні Збори співзасновників та співзасновниць Urban Space 500

20.01.2018

 

Відбулися чергові Загальні Збори Urban Space 500. Загальні збори відбуваються щоквартально у фіксовані дату і час. Відбулися вибори Наглядової ради у проекті, обрано на новий строк Голову Правління та членкинь Правління, поставлені важливі mile-stones  до наступних Зборів 20 квітня.

Більше про процес з перспективи співзасновника проекту - Сергія Корнилюка (текст взято із персональної сторінки у Facebook):

“Щоквартальні збори Urban Space 500 з кожним разом стають цікавішими.

По-перше, засновників уже вдвічі більше ніж влітку, відповідно стало ще більше знайомих облич. І це якраз ті люди з якими приємно регулярно бачитись, навіть якшо це просто спільні голосування в рамках загальних зборів ГО). І ще ж більше 100 людей приєднаються згодом.

По-друге, за рік вже більш-менш відпрацювався регламент та культура попереднього узгодження незрозумілих моментів, оскільки звіти управлінських команд надходять заздалегідь, за 1-2 тижні до голосування. А ще сьогодні відпрацьовували голосування через смартфони, що дозволило тратити значно менше часу на підрахунок голосів. Хоч і прийшло більше 100 осіб, під чітким головуванням Denis Shkarovsky справились за трохи більше ніж 2 години і лишилося достатньо часу на попити кави та поспілкуватися.

По-третє, уже є більше визначеності – зрозуміла локація майбутнього ресторану, орієнтовний концепт (до речі, це не буде копія Urban 100), та орієнтовний порядок цифр прогнозованих фінансових показників. Навіть було обережно озвучено дати відкриття.

Проте, як на мене, в цьому проекті головне не стільки бізнесмодель і соціальна складова, скільки здатність (якщо все получиться) продемонструвати можливість українців домовлятися, навіть якщо їх більше ніж депутатів в Верховній Раді, аби лише була взаємна довіра і тяглість правил гри.


Фото - Ольга Зарко