News

Відбулись другі загальні збори спільноти проекту

21.07.2017

 

Одне з найбільш поширених питань до проекту - як така велика кількість людей буде приймати рішення? Одним із основних комунікаційних майданчиків для інвесторів та інвесторок є закрита група в фейсбуці, в якій, наприклад, приймаються рішення щодо приєднання потенційної кандидатури до спільноти. Також проходять живі зустрічі - загальні збори організації, на яких спільнота обговорює та приймає рішення щодо діяльності проекту. В майбутньому саме на зборах прийматимуться рішення щодо проектів, які грантуватимуться через прибуток ресторану. Для усіх, хто не може долучитися до зборів фізично передбачена он-лайн участь та голосування.

20 липня у прміщенні CAP School зібрались дійсні учасникі та учасниці проекту, які вже мають формальне право голосу.  Під час зборів спільнота соціальних інвесторів Urban Space 500 мала змогу познайомитись, а також заслухати та обговорити звіт менеджерської команди від ГО “Інша Освіта” щодо перебігу та загального менеджменту проекту. Представниця управліснької кампанії DRUZI Світлани Мусій представила концепцію ресторану, основні фінансові показники та новини про пошук приміщення.

Через демократичне голосування учасники та учасниці прийняли низку рішень щодо поточної та фінансової діяльності проекту. Наступні збори співзасновникі впроекту відбудуться 20 жовтня.