News

Urban Space Radio про кампанію Urban Space 500

15.05.2017

У приміщенні ресторану Urban Space 100, який вже більше двох з половиною років працює в Івано-Франківську, розташована прозора радіорубка Urban Space Radio. Раді поділитися подкастом інтерв’ю з представниками менеджерської команди проекту Urban Space 500 Альоною Каравай та Святославом Поповим.

Альона Каравай: “Urban Space - це фізичний та ментальний простір. Є великий запит на те, щоб київський заклад був схожим на Івано-Франківський. І в цьому є заслуга франківського Urban Space. Люди очікують щось схоже і зараз разом з управлінською компанією ми дивимось на те, які дизайнери можуть зробити щось своє, але щоб відгукувалося, резонувало з франківським Urban Space. Але, звичайно, це не тільки про фізичний простір, але й про те, чим він буде наповнений.”

Святослав Попов: “Наповнення простору багато в чому залежить від громадян та громадянок міста Києва - від активних людей, які співтворитимуть цей простір. Тому що Urban Space 500 за аналогією до Urban Space 100 буде відкритим до різного роду презентацій, концертів, відеопоказів. Ми очікуємо, що це буде зібрання інтелектуальних потенціалів міста, що стане вектором розвитку проекту.”

Подкаст можна прослухати за посиланням.

 

Сайт радіо http://urbanspaceradio.com

Радіо на платформі MJoy Multimedia http://mjoy.ua/radio/urban-space-radio

Facebook: https://www.facebook.com/urbanspaceradio

Twitter: @UrbanSpaceRadio