News

Сніданкові розмови про Urban Space 500. Третя зустріч

01.07.2017

 

Цього разу крім членів координаційної команди проекту на зустрічі був присутній один із учасників Urban Space 500, менеджер з адвокації Секретаріату Реанімаційний Пакет Реформ - РПР - Віктор Артеменко. Який розказав про його мотивацію долучитися до проекту.

У розмові також взяли  участь:
Olia Diatel - менеджерська команда Urban Space 500, співзасновниця Urban Space 100 в Івано-Франківську,
Sviat Popov - менеджерська комада Urban Space 500 у Києві,
Svitlana Musiy - управляюча ресторанами “Druzi Cafe”

Сніданкові розмови -  чергова зручна нагода розпитати про все, що вас цікавить, до того ж - у неформальній атмосфері, за чашкою запашної кави чи легким сніданком.

 

Громадський ресторан Urban Space 500 - це соціальне підприємство, фонд для міських проектів, спільнота соціальних інвесторів та інвесторок, що об’єднає 500 активних людей навколо розвитку міста. Urban Space 500 відкриється в Києві у 2017 році і стане першим простором, відкритим за прототипом та соціальною франшизою від успішно діючого Urban Space 100 в Івано-Франківську. Проект громадського ресторану Urban Space 500 втілюють Платформа Тепле Місто - засновники та засновниці ідеї Urban Space, які успішно апробували її в Івано-Франківську та створили відомий проект Urban Space 100, громадська організація Інша Освіта / Insha Osvita, що працює по всій території України і займається менеджментом якості неформальної освіти й освіти дорослих, й управлінська компанія “DRUZI Cafe & Bar”.

І якщо ви просто зараз готові подати заявку на участь проекті, запрошуємо вас заповнити форму за посиланням:

http://urbanspace500.com.ua/uk?join