ідея проекту

Створити громадський ресторан у форматі «Urban Space», що стане успішним прикладом об’єднання громади навколо спільної справи. Унікальність полягає у тому, що 80% прибутку ресторану направлятиметься на реалізацію проектів розвитку Києва

Засновниками та засновницями є 500 соціально активних людей, які об’єднались навколо ідеї якісного розвитку міського простору

Цілі

 • створення фізичного майданчика для активізації проактивного кластеру міста, що дає імпульс ініціативам та зберігає динаміку їх розвитку
 • створення прозорого цільового фонду, призначеного для фінансування соціальних проектів та стартапів, спрямованих на розвиток міста
 • об’єднання 500 людей практичного інтелекту, готових інвестувати у проект та розподіляти кошти на фінансування інших ініціатив

urban space

Це мережа громадських ресторанів, які розвиваються за соціальною франшизою.

Перший громадський ресторан за даною моделлю - Urban Space 100 - успішно функціонує в Івано-Франківську.

ТОВ «Ресторан 500» (бренд Urban Space 500) – це громадський ресторан, єдиним формальним засновником котрого є громадська організація «Простір 500», яка об’єднує 500 суспільних інвесторів, що вклали у проект по 1000 доларів. Також ресторан отримав кредитну підтримку в рамках напрямку соціального інвестування Програми лідерства, сприяння експорту, залучення інвестицій та розвитку, котру виконує Вестерн Ен-Ай-Ес Ентерпрайз Фонд (WNISEF) у співпраці з Ощадбанк Ресторан має права та обов’язки реципієнта міжнародної технічної допомоги в рамках Програми відповідно до чинного законодавства України. Вони зокрема пов’язані з виконанням соціальних цілей щодо працевлаштування людей з вразливих категорій, направлення коштів на вирішення соціальних проблем тощо.

Київ

проект втілюється ГО “Інша Освіта”

Івано-Франкііськ

проект втілюється БФ “Тепле місто”

реалізація

Запуском проекту займалась громадська організація
Інша Освіта” у партнерстві з платформою “Тепле Місто”.

Розробку концепції ресторану, її реалізацію та подальше управління закладом здійснює компанія “DRUZI Cafe & Bar”.

Заклад відкрито!
Меню
Сніданки

долучитися

Підтримай проект. Стань суспільним інвестором.

Смачно проведи час з друзями

Підтримай нас

Проведи відповідальний корпоратив

партнери

контакти

Замовити столик в ресторані
063 161 84 00
Менеджерська команда проекту Urban Space 500
м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 9
ГО "Протсір 500"

office@urbanspace500.com.ua

FAQ

 1. Як стати співзасновником чи співзасновницею проекту?

  Залишити заявку на сайті або зв’язатися з координатором проекту. Для участі у проекті потрібно отримати п’ять позитивних рекомендацій від дійсних учасників проекту, погодитись на відкриту участь у ньому та внести одноразовий благодійний внесок у розмірі 1000  доларів.

 2. Хто не може бути співвзасновником ресторану?

  Співзасновником ресторану не може бути анонімна особа чи суб’єкт господарської діяльності, зареєстрований як юридична особа.

 3. Чи можна робити внесок у кілька етапів?

  Так, розтермінування платежу можливе. Повна сума внеску має бути внесена не пізніше 15 квітня 2018 року. Деталі можна уточнити зв'язавшись з нами.

 4. Що таке «відкрита участь»?

  Погодившись підтримати проект, ви даєте згоду на те, що ваша участь у проекті буде відома іншим. Зокрема, ваше фото, прізвище та ім’я будуть розміщені на головній сторінці сайту проекту серед інших засновників. Анонімна участь у проекті неможлива.

 5. Що буде в разі, якщо проект себе вичерпає?

  Це може статися лише у випадку настання неприбутковості проекту, що є маловірогідним. Тим не менш, управлінська компанія “DRUZI Cafe & Bar” гарантує забезпечення діяльності Urban Space 500 протягом мінімум двох років з моменту відкриття.

 6. Чи потрібно буде ще додатково щось фінансувати?

  Ні, не потрібно.

 7. Яким чином розприділяються прибутки та приймаються рішення?

  80% від чистого прибутку спрямовуватиметься винятково на підтримку некомерційних громадських проектів з розвитку Києва. Щокварталу безпосередньо у приміщенні ресторану відбуватимуться збори засновників та засновниць, які і вирішуватимуть, на які проекти направляти зароблені за звітний період кошти. Рішення прийматимуться простою більшістю від загальної кількості фізично присутніх учасниць та учасників на зборах. Решта 20% сплачується управлінській компанії за здійснення управління проектом.

 8. Що означає бути співзасновником чи співзасновницею проекту?

  Співзасновники та співзасновниці громадського ресторану щоквартально на загальних зборах приймають рішення щодо розподілу коштів на соціальні проекти Києва. Загальні збори за потреби мають можливість змінити управлінську компанію або організацію, яка займається менеджментом проекту.